recite vase misljenje prema mojim rezultatima:glukoza-5.3, urea-4.1,  kreatinin69.2, bilirubin uk-22.2h, holesterol-4.1, trigliceridi-1.40, hdl-hol-1.09, ldl-h-2.40, ast-31,alt/gpt52, alp-129, amilaza-47, gvozdje-12.8, ac.uricum-520, tot.protein-76.6, na-142, k-4.10, sedimentacija-10.povecani su mi mo%21.3, mo#-1.2 Molim vas da mi na osnovu rezultata kazete sta je u pitanju ako je moguce.Povracao sam i boleo me stomak kao mali sam imao urinarne infekcije.Imam 16 godina i od malena imam ceste infekcije respiratornog trakta tako da sam mnogo lekova uzimao .Molim vas za misljenje.

    Odgovoreno: 21. 08. 2008.
    • Nalazi koje ste naveli u pismu su uglavnom u fiziološkim granicana, niste dali nalaz mokraće da se viidi da li sada postoji infekcija mokraćnih puteva. Monociiti koji su povišeni, bolovi u trbuhu i povraćanje mogu biti u okviru neke eventualne virusne infekcije, koja je verovatno relativno brzo, možda čak i bez terapije brzo prošla i nije ostavila neke posledice. Ipak potrebno je uraditi eho bubrega i pregeled mokraće.