DOBAR DAN PROSLE NEDELJE IMALA SAM BOLOVE U STOMAKU I SA LEVE I SA DESNE STRANE.U PETAK SAM POSETILA JEDNU PRIVATNU POLIKLINIKU GDE SU KONSTATOVALI ZACEPLJENJE BUBREZNIH KANALA 1.STEPENA I OBJASNILI MI DA S KANALI PUNI PESKA I KAMENJA. REZULTATI MOKRACE SU OK,BEZ BAKTERIJA.PIJEM PIPEGAL I PALITREKS MEDJUTIM I DALJE IMAM NEUGODNE BOLOVE I BLAGO STRECANJE U DESNOJ PREPONI.INACE IMAM 27 GOD.INTERESUJE ME DA LI JE MOGUCE DA ME OD BUBREGA BOLI CEO STOMAK ILI JE U PITANJU NESTO DRUGO? INACE PREGLEDAO ME JE HIRURG A ZATIM DR. NA ULTRAZVUKU.

    Odgovoreno: 25. 05. 2007.
    • Bolovi u stomaku i zastoj u oticanju mokraće( I stepena) mogu biti posledica "peska" u mokraćnim kanalima.Mislim da je neophodno da se javite iskusnom nefrologu i urologu koji će detaljnije i kvalitetnije protumačiti ultrazvučni naalaz. Takođe,mislim da treba da se javite i drugim specijalistima(gastroenterelog,ginekolog) pošto ,takođe, tegobe mogu da potiču i zbog bolesti kojime se oni bave.