Postovani,  Interesuje me sta je Urovison II ili Urotras II i za sta tacno sluze? Da li se mogu naci u nasim apotekama? Unapred zahvalna Svetlana

    Odgovoreno: 17. 05. 2007.

    • Nažalost,nije mi poznata ova grupa lekova koju ste naveli u pitanju niti zaista imam saznanja gde se mogu naći i po kojoj ceni.I pored najbolje volje,ni od kolega nisam uspeo da dobijem nikakvu informaciju o ovim lekovima iz Vašeg pitanja. Mogu samo obećati,da,ukoliko nešto budem saznao podeliću informaciju sa Vama u to budite uvereni. Srdačan pozdrav!