Moj otac ima 66 godina i doktor kaze da mu bubrezi otkazaju...da je veoma hitno da primi CEELCEPT tablete....On se oseca dobro za sada ali pri snimanju kazu da oba dva bubrega su mu pred raspadanja.Molim vas za savet...CEELCEPT su veoma jaki...i plasim se da nema neke lose posledice od njima. pozdrav-Angela

    Odgovoreno: 31. 07. 2008.
    • Primena leka Celcept kod bubrežnih bolesti ima jasne indikacije. Ne pišete o kojoj olesti se radi, ali on se najčešće primenjuje kod nekih formi glomerulonefritisa. U slučaju Vašeg oca, u njegovim godinama i ako su bubrezi »pred raspadanjem«, kako ste naveli najverovatnije ne postoji indikacija za primenu ovog leka.

      Zbog svega toga  neophodno je da se javite nefrologu u nekom od Kliničkih centara, koji  će odlučiti o tome.