postovani doktore ja imam nepunih 20 god, nikad ranije nisam imala problema sa bubrezima i besikom. nekih 10 dana imam bolove kada mokrim kao i bolove u ledjima. desavalo mi se i da imam krvi u mokraci. sve to je ucestalije nakon seksualnih odnosa. mozete li da mi kazete da li je to nesto strasno i sta trebam da radim? unapred zahvalna

    Odgovoreno: 31. 07. 2008.
    • Tegobe koje ste naveli u pismu najverovatnije ukazuju na infekciju mokraćnih puteva. Zato je neophodno da se javite nefrologu, koji će uraditi laboratorijske analize i ultrazvučni pregled bubrega i videti da li postoje neki poremećaji. Na osnovu podataka koje ste dali najverovatnije nije ništa ozbiljno. Poželjno je da se javite i ginekologu.