Molim Vas za tumacenje i preporuku sto bih trebao da radim, rec ke o mom ocu (82) Radjen je CT i nalazi su sledeci: Hydronephrosis renis lat.sin Tu renis lat. sin S obyirom na godine i na ovo stanje dali je moguca neka hiruska intervencija ili ne Hvala

    Odgovoreno: 19. 06. 2008.
    • Tumor bubrega i hidronefroza zahtevaju detaljnija ispitivanja, nakon kojih bi se donela odluka o hirurškoj intervenciji, o čemu odlučuje urolog. Ako je ona neophodna po mišljenju urologa, može se i učiniti, bez obzira na godine, ako ne postoje drugi problemi od strane srca, pritiska itd.