Imam tumor na glavata i znam deka nema uste mnogu da ziveam sakam da znam dali moze da doniram bubrezi i kade da se obratam imam krvna grupa 0 rh negativ

    Odgovoreno: 06. 03. 2010.
    • Poštovani,
      Žao mi je što bolujete od takve bolesti koju tse naveli u pismu i veoma humano, ljudski i korektno sa vaše strane da zaveštate svoje organe zaživotno, kako bi ste eventualno pomogli nekom bubrežnom ili nekom drugom bolesniku. Ne znam odakle ste, ali ako žiivite u srbiji možete se informisati preko telefona broj 0184530856, klinika za nefrologiju kliničkog centra u nišu, gde ćete dobiti detaljnije informacijeu vezi doobijanja donatorske kartice. Možete ovo učiniti i ako ne živite u srbiji, ali mislim da je neopdho da dodjete lično u našu klikniku i preuzmete donatorsku karticu. Hvala vam na izuzetno humanom gestu, ali ja se ipak nadam da bolest nije tako ozbiljna i da ćete je savladati, a donatorska kartica neka vam stoji.