Postovani, interesuje me da li neka bolnica (klinicki centar ili neka privatna klinika) u nisu poseduje aparat za "razbijanje" kamena u bubregu eswl metodom? Znaci, neoperativnim putem. Molim vas za njihovu adresu, telefon ili web stranicu. Pre tri godine sam "razbio" kamen u bubregu (24 mm) u kragujevcu (privatna uroloska bolnica "ultrazvuk") , sto je bilo uspesno ali i skupo. Sada se kamen ponovo napravio (9 mm) pa trazim neku jeftiniju varijantu. Cuo sam da se to radi u beogradu (kbc zvezdara) ali mi je nis blizi. Hvala!

    Odgovoreno: 22. 02. 2010.

Komentari na pitanje: #50177

    • Postovani, Mozete li mi reci gde se u Beogradu moze razbiti kamen u kanalu endoskopskom litotripsijom? Znam da moze na Zvezdari, ali je velika lista cekanja. Zato bih zelala da vidim gde jos moze. Imam kamen od 13mm koji trebam razbijati. Hvala unapred na odgovoru