Dobro vece! Doktorka imam pesak u bubrezima koji su velicine do 4mm, i imam ponekad bolove. Da li mozete da mi date neki savet kako da resim taj problem. Unapred hvala.

    Odgovoreno: 05. 12. 2009.
    • Poštovana,
      Pesak u bubrezima je dosta čest nalaz i ukoliko ne pravi veće probleme ne treba ga lečiti. Potrebno je ipak da se redovno kontolišete kod vašeg lekara, laboratorija i ultrazvuk bubrega, pa ako se jave poremećai lekar će odrediti terapiju. Najčešće se predlsažu rowatineks caps uz povena unos tečnosti.