Postovani.Nisam cesto imao problema sa zdravljem ali u poslednjih  nekoliko meseci imam cudne bolove.  Naime pocelo je sa bolovima u levom plucnom krilu  pre oko godinu dana bolovi nisu bili jaki i ucestali mozda jednom dnevno  tupi skoro neprimetni.Vremenom osetio sam to i na levoj strani pluca te  sam nedavno zatrazio rengen pluca i nisam dobio nikakvo obavestenje sto  znaci da je sve ok sa snimkom.  Medjutim moja je supruga primetila kako mmnogo cesce od nje odlazim na  malu nuzdu i pre neki mesec osetio sam kako me probada pomalo u predelu  bubrega.Sve cesce osecam probadanje u celom predelu stomaka a posebno  imam bolove u predelu pleksusa slicno kao da sam radio mnogo trbusnih  vezbi a naprotiv nisam nimalo.Inace imam 34 godine i pomenuo bih da sam  pre jedanaest godina bio brutalno pretucen na zaracenim podrucjima te  sumnjam da se mozda to sve i ne dogadja upravo zbog toga.Hvala na  strpljenju.

    Odgovoreno: 01. 04. 2008.
    • S obzirom na tegobe koje imate, savetujem da se javite nefrologu koji ce uraditi osnovna nefroloska ispitivanja/ laboratorijske analize i ultrazvuk. Na osnovu toga ce se videti da li ima nekih bubreznih poremecaja i sta dalje treba raditi, koja ispitivanja i koju terapiju treba primenjivati,  Vase tegobe, bolovi i cesce mokrenje, mogu poticati i od upale prostate.