Imam 30 god, budim se sa otečenim kapcima, nogama i prstima na rukama.  Imam pesak u bubregu, ciste, pritisak u normali,nalaz kreatin i urea,  natrijum i kalijum su u redu. Imala sam bakteriju klebsielu koju sam  izlečila. Bolovi 7 dana, koji su se šitili uz kičmu i prema struku i  stomaku. Svu vodu koju popijem u toku dana se zadržava pa je  lometazidom izbacim.Poslednji ciklus je izostao (nije u pitanju  trudnoća). Kome da se obratim (nefrolog, endokrinolog)

    Odgovoreno: 01. 04. 2008.
    •

       Tegobe koje ste naveli u pismu mogu biti posledica bubreznih bolesti.  Medjutim, nalazi koje ste naveli ne ukazuju na postojanje ozbiljnije  bubrezne bolesti. U mailu niste naveli nalaz u mokraci (prisustvo  belancevina, cilindara, krvi idr) na osnovu kojih bi se moglo reci nesto  odredjenije. Zbog toga bih vam savetovao da se javite nefrologu,  endokrinologu (da se ispita stitna zlezda) i reumatologu.