Muž mi je djabetičar od rođenja dijabetis melitis 1 na insulinu je od 4 te godine života zdravstveno stanje mu se pogoršalo drastično snimio je pluća nalaz je desno bazalno pleuralni izliv internista nefrolog mi je rekao da bubrezi nisu uredu i prepisao je ogromnu terapiju 12 vrste lekova urolog mu je stavio kateter pošto nije mogao da mokri prvih dana je kroz kateter izlazilomalo tečnosti a zadnja dva dana po pola litra na sat vremena nisu ga ostavili na bolničko lečenje vratili ga kući rezutati krviwbc43oh crea564 alp209hi urca734 molim vas kažite mi dali za njega ima neke nade ima 56 godina

    Odgovoreno: 14. 03. 2010.
    • Poštovana,
      Mislim da sam oodgovor na ovo pitanje poslao. Alu u svakom slučaju radi se o dijabetičaru, sa dijabtesnom nefropatijom, i hroničnom b ubrežnom slabošću. Koja će zahtevati i lečenje dijalizom, pa su zbog toga neopodne i redovne nefrološke kontrole i to u nekom od kliničkih centara, makar povremeno.