Postovani gospodo. Imam problem sa levi bubrek sam imala ultrasand i su prenasli da imam mali kamence i malu vodenu cistu i su prenasli da imam bakterju u stomak. Dalisu mi antibiotik jedan. Clarithromycin drugi je amoxicilin500mg. I drugisto 500 mg. Dali ce dami pomogne ovaj antiobiotik, ja imam bolove ispod desne rebra i oni neznaju zasto imam bolove zuc nemam izvadjen slepo crevo isto nemam matericu i jajnike nemam zigrrica je ok neznam staj razlog da bolime, molim vas za pomoc dali ce dami pomogne ovi lekova. Pozdrav iz lasvegas. Ms. Petakovic.

    Odgovoreno: 14. 03. 2010.
    • Poštovana,
      Ako imate kamenčiće u bubregu i vodenu cistu to ne predstavčlja veći problem, ali trea da to redovno ultrazvučno pratite, 2
      3-4 puta godišnje, druga terapija nije potrebna. Klica koja vam je nadjena i lečena verovatno je to od starne gastrenterolga, to je klica u želucu i dvanaestopalačnom crevu, koja izaziva čir i koja se tim lekovima, koje ste naveli i leči. Zato su neophodne i redovne njihove kontrole (gastroenterolga) .