Poštovani doktore, unazad 4 mjeseca osjećam bolove u slabinama koji su jako izraženi od 5 septembra. Završila sam i u hitnoj, urađen mi je urin: izgled mutan, ph-5. 0, proteini-2 i masa eritrocita. Uradila sam i uz bubrega: evidentiraju se ekstazije čašićnog sisitema više desno, pojačani intenzitet ehoa-mogućnost mikrolitijaze i sonografski oba bubrega upalnog karaktera. Išla sam urologu, ali niko ništa zvanično ne kaže, jedino su mi uključili antibiotik-ciprinol i što više čajeva. Bolovi ne popuštaju, zabrinuta sam. Očemu se radi, molim vas imate li odgovora. Pozdrav.

    Odgovoreno: 14. 03. 2010.
    • Poštovana,
      Miswslim da je neophodno da se nastavi ispitivanje, (ivp) , i da se primeni intenzivnije lečenje, čak i bolničko, o čemu će odlučiti vaš urolog, a na osnovu dopunskih laboratoorijskih i drugih analiza, pogotovu da se vidi koliko je aktivaaan zapaljenjski proces (se, le, crpitd) .
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #39103

    • Molim vas recite mi da li postoji neki nacin da se vrati bubreg na svoje mesto? Imam dvadeset godina i bolovi su mi nepodnosljivi