Poštovani, zamolio bih vas da mi preporucite nefrologa iz novog sada koji se bavi kamenjem u bubrezima. Srdacan pozdrav s. B.

    Odgovoreno: 14. 03. 2010.
    • Poštovani,
      Svaki nefrolog, pa i oni u n. Sadu se bave problemom bubrežnih kalkulusa, a svi nefrolozi u n. Sadu koje poznajem, a poznajem ih sve su izvanreni doktori. Ipak mislim da je neophodno da se prethodno javite i urolozima, koji se takodje baveovim problemom, možda čak i više od nefrologa i to kako u pogledu dijagnostike, tako i terapije, a nefrolozi se nažalost često bave samo posledicama (upale, bubrežna slabost itd.) -