imam 23 god. i vec godinu i po kamen u desnom bubregu. Decembra 2006. na ultrazvucnom pregledu bio je velicine 6mm. Nisam od tada kontrolisala, jer uglavnom nemam nikakve tegobe. Medjutim ponekad osetim jak bol u predelu bubrega, posebno kada hodam ili stojim. Preporucite mi, molim Vas nacin lecenja. Da li da probam Uriflow? unapred hvala!

    Odgovoreno: 10. 03. 2008.
    • Ukoliko kamen u bubregu,koji imate vec godinu ipo dana,ne treba ga posebno leciti.Medjutim,neophodne su redovne kontrole nefrologa i urologa kao i ultrazvucni pregled,kako bi se pratila velicina kamena i eventualno primenila neka terapija. Sto se tice terapijskih postupaka zavisice od komplikacija koje taj kamen daje, a sa preparatom Uriflow namam iskustva i mozda se treba oglasiti urolozima.