Poštovani,
    Bio sam na sistemackom pregledu i otkrili su da mi je u urinu pronađeno le-20 što je dosta više od normalnog koji iznosi od 6-10 le molio bih za savet!!!
    Hvala...

    Odgovoreno: 29. 06. 2009.
    • Poštovani,
      Ukoliko nemate tegobe, a nalaz leukocita u mokraći je bio slučajan, najverovatnije ne postoji neka bubrežna bolest. Ipak, treba da napravite u roku od mesec dana pregled mokraće jednom nedeljno, pa ako se to održava, planirati dalja ispitivanja. Lično mislim, da samo na osnovu tog nalaza, nema razloga za brigu zbig neke eventualne bubrežne bolesti.