Poštovani!
    Interesuje me koliko su naturoplex tablete dobre za upalu mokraćnih kanala? Čitala sam da su na bazi biljaka i da mogu da se piju i preventive radi!
    Hvala!

    Odgovoreno: 24. 06. 2009.
    • Poštovani,
      naturoplex tablete se mogu dugotrajno koristiti za prevenciju infekcija mokraćnih puteva, bez nekih posebnih bojazni. Međutim, sa stručnog aspekta, a i po preporuci republičke komisije za lečenje i prevenciju infekcija urotrakta, više se preferiraju čaj i tablete od brusnice. Hvala na poverenju.