Postovani!
    Imam problem koji traje već godinama, tj. sa bakterijom u mokraći eschericia colli. Pila sam gotovo sve lekove, ali se bakterija ubrzo posle prestanka uzimanja antibiotika opet vrati. Pijem dosta tečnosti i  raznih čajeva u toku dana, ali uzalud. Pa vas molim da mi pomognete.
    Hvala!

    Odgovoreno: 24. 06. 2009.
    • Poštovani,
      učestale infekkcije mokraćnih puteva kod žena, koje su uporne i dugotrajne kao vaše zahtevaju ozbiljnije ispitivanje i utvrđivenje uzroka koji do njih dovodi: kamen, stenoza, ginekološki razlozi i drugo. Zato je neophodno da se najpre javite nadležnom nefrologu, koji će uraditi ispitivanja: laboratoriju, eho bubrega, intravensku piujelografiju, javite i ginekologu i verovatno će se otkriti neki uzrok. Ukoliko se ne nađe, možete se javiti najbližoj mikrobilološkoj laboratriji, koja može spremiiti vakcinu za "vašu E. Coli. "
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #31480

    • dr Rakocevic 27. 06. 2009.

      A mozete pokusati i sa izmenom acidicne i alkalicne dijete. Kod nutricioniste, naravno.. : )))