Postovani doktore, pre nekoliko dana sam dobio bolove u desnoj slabini. Posle pregleda ultrazvukom i snimanja rentgenom ustanovljeno je da imam kamen koji je izasao iz bubrega i nalazi se u gornjem delu kanala. Dimenzije kamena su 7mm ali je prilicno tanak nekih 2mm i javio se samo pocetni zastoj. Od terapije mi je prepisan lek Rowatinex i unos vece kolicine tecnosti. Interesuje me sta vi o tome mislite, kakve su sanse za spontano izbacivanje. Inace bolovi su sve slabiji i redji.Jos me interesuje da li ste culi za lek URIFLOW i kakva su iskustva s njim.

    Odgovoreno: 15. 02. 2008.
    • Ukoliko se tegobe smiruju,a uz to i labortorijske analize(manje krvi u mokraci,odsustvo bakterija,leukocita),sa terapijom koju dobijate,kamen je najverovatnije vec spontano sisao u mokracnu besiku. Ipak,neophodne su dalje redovne kontrole lekara,laboratorijske analize i ultrazvucni pregled,kojim ce to i potvrditi i pratiti eventualne promene.Mislim da je lek Rowatinex sasvim dovoljan i drugi lek,pa ni Uriflow Vam nije potreban.