Poštovani,
    Imam 55. g. I imam probleme sa urinarnim traktom, naime moji problemi su često mokrenje, količinski puno, kod malog napora izaziva moram ponovo da uriniram iako sam to uradila prije samo malo vremena, kada se nakašljem isto, kada dižem bilo koliki teret ne boli me ništa samo što je ova pojava veoma neprijatna, onemogućava mi normalan život. Molim vas da mi kažete šta da radim.
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 16. 05. 2009.
    • Poštovani,
      Nemogućnost zadržavanja i kontole oticanja mokraće
      , pri naporu, kašlju itd. znači slabost mišića bešike koji to kontroliše, pa je neophodno da se javite urologu koji će to rešiti, mozda i hiruški. Ukoloko ste rađjali, pa je bilo nekih problema tokom porođaja, nakon čega se javlja spadanje bešike trea konsultovati i ginekologa.
      Pozdrav.