Poštovani,
    Ja sam iz Makedonije... Izinite me ako imam pogrešaja u pisanje... Imala sam mnogo bolova i pecanje u bešiku i pre mesec dana uradila sam urinokultura i našli su mi bakteriu esherichiu colli 1.000.000 zastupjena je. Počela sam da pijem neke tablete urostim od bugarije i pijem čajeve od brusnice. Da li su dobre ovi tablete? Dajte mi neki savjet šta da uradim, da li ima neki drugi ljek i da li je ova bakterija prjenosliva? Imam i dečka, da li ima šanse i on da ja ima?
    Blagodaram.

    Odgovoreno: 16. 05. 2009.
    • Poštovani,
      Ako postoje znaci infekcije mokraćnih puteva (bol pri mokrenju učestalo mokrenje, temperaturaitd sa nalazom infekcije u mokraći i poziitivnom U.K. sa  E. Vcoli više od sto hiljada treba tu infekciju lečiti injekcijama (neki od cefalosporina, zatim nastaviti kapsulama, tako da to lečenje traje dve nedelje, uz čaj od brusnice, pa napraviti kontrolu i videti efekte lečenja. Inače, ova infekcija se može preneti i seksualnom partneru.
      Pozdrav.