Poštovani,
    Drag doktore imam 30god napraviv detalna krvna slika i ispituvane na mokraća od site parametri edinstveno bese sedimentacijata pokačena na 40 kolku e opasno toa i na što može da se dolzi ovoj rezultat. Vo mokraćata na bakterii ima plus a ph vrednosta e7 ise drugo e normalno. Ima li mesto za panika ili se raboti za infekcija bidejki sete drugi detalni parametri od krvta se vo red.
    Odnapred blegodaram.

    Odgovoreno: 16. 05. 2009.
    • Poštovana,
      Ubrzana SE je znak mnogih bolesti
      , pa i infekcije mokraćnih puteva. Prema podacima koje ste naveli u pismu vi najverovatnije nemate tu infekciju i treba se tražiti neki drugi razlog ubrzanoj sedimentaciji, a to će te videti sa vašim doktorom. Za deteljniji oodgovor potrebi su i drugi podaci, kao što su npr. subjetivne tegobe, simptomi koji će možda uputiti vašeg doktora da vam organizuje dalja ispitivanja.
      Pozdrav.