postovani doktore imala sam e. colli pre jedno tri meseca.opet se pojavila  u ogromnoj kolicini a sa njom i upala besike peckanje pri mokrenju i kamen  u bubregu.doktor mi je prepisao panklav i cajeve.da li ima neka posebna  voda ili caj da se to ocisti.unapred zahval

    Odgovoreno: 20. 01. 2008.

    • Učestale infekcije mokraćnih puteva ,posebno kod žena zahtevaju dodatna i dopunska ispitivanja.Kod Vas se očigledno radi o ponavljanim infekcijama mokraćnih puteva.Zato je neophodno da se javite najbližem nefrologu koji će utvrditi razlog učestalih infekcija i kako dalje postupati.Možda se radi o nekom uzroku (stenoza,kamen i dr)koji treba najpre otkloniti pa tek onda adekvatno i dovoljno dugo lečiti.