Nizak krvni pritisak, jaki i tamni podočnjaci, pospanost, zujanje u ušima, sve su to simptomi koji me odavno prate pa me zanima Vaše mišljenje šta bi mogli značiti. U porodici je bilo i bubrežnih bolesnika i srčanih.
    Unapred hvala

    Odgovoreno: 28. 03. 2009.
    • Za takve tegobe koje ste naveli može biiti odgovoran i nizak krvni pritisak, a mogu u druge, brojne bolesti, pa i bolesti jetre, bubrega, srca, moždanih i vratnih krvnih sudova itd. Zbog toga je neophoodno sve to u dogovoru sa Vašim doktorom ispitati, preko skrininga ,ispitivanja tih organa, pa tek onda reći tačno o čemu se radi.