Na skeneru, 21.11.2008. godine, nalaz je : 'levi nadbubreg TU izmenjen i uvećan 38x30mm denziteta 25HU, najpre adenom.
    Desni nadbubreg primerene veličine, u telu desnog nadbubrega se izdvaja hipodenzna zona 12x11mm. Na pregledanim koštanim strukturama bez patoloških promena. Nalaz sa snimka od 27.01.2009 glasi : obe nadbubrežne žlezde voluminoznije, očuvanog oblika sa više obostranih hipodenznih mekotkivnih nodusa desno veličine 14mm i 15mm i u levom nadbubregu od 10mm do najvećeg 29mm-CT nalaz može dif. dg. odgovarati hiperplaziji.
    Postovani doktore, molim Vas za mišljenje.
    Hvala unapred