Molim Vas za mišljenje.
    U poslednje vreme, zadnja dva meseca koristim Prolom vodu-dnevno 1,5 l sa dva prekida od po sedam dana, imam problem prilikom uriniranja mi se pojavljuje nekada iscedak, blago žute boje sa primesama krvi ili čvrsta forma (amorfna) više braon boje. Imam jako peckanje na kraju uriniranja, blagi svrab u genitalnoj zoni ali ne konstantan. Bubrezi mi reaguju sa blagim probodima, inače rečeno mi je da imam pesak u bubrezima. Trenutno pijem antibakterijski čaj i Prolom vodu. Da li je moguće da ova voda pokreće pesak i kako se dalje ponašati?
    Unapred zahvalna Dragica

    Odgovoreno: 11. 03. 2009.
    • Neophodno je da se javite lekaru i da se sve te tegobe verifikuju i urade i druge analize, kao i druga ispitivanja. Pre svega urološka, urinokultura itd. pa tek onda da se odredi terapija. Samo korišćenje antibakterijskog čaja i Prolom vode je nedovoljno i to mogu pomoćna lekovita sredstva.
      Takođe je neophodno da se javite i ginekologu.