Postovani prof dr,
    koristim kreatin prilikom vezbanja u teretani!Ne osecam nikakve tegobe,ali Vas pitam koje su negativne posledice uzimanja kreatina za bubrege?
    Pozdrav

    Odgovoreno: 28. 02. 2009.
    • Upotreba supstance koju ste pomenuli najčešće nema neki poseban uticaj na funkkciju bubrega, ali ipak i ne samo zbog bubrega ne bi je trebalo predugo i većim koiličinama koristiti. Najbolje je sve prepustitiprirodi, tj, adekvatnoim ishranom za odgovarajući napor, mnogo je bolje i preporučljivije.