Dobar dan postovani. Da li biste mogli da mi protumacite ovaj nalaz od mog decka je?

    Odgovoreno: 13. 07. 2021.

Komentari na pitanje: #185263

    • Hvala puno na iskrenom odgovoru doktore. Danas ima pregled kod doktora Borisa Kajmakovica(on ga je operisao). Recite mi samo jos ovo i necu vise da vam oduzimam vreme. Jel meta tunora znaci metastaza? 😪Recite mi iskreno ako je na vreme primeceno jel mogu metastaze da se uniste? Hvala Bogu njemu nije zahvatilo nijedan organ prema onom ct nalazu. Hvala jos jednom doktore. Pozdravljam vas, sve najbolje.