Dobar dan, imam 15 godina i imam problem kad idem da mokrim. Svaki put kada piskim osecam se kao da ne mogu do kraja da se ispiskim, a i jako malo se ispiskim, moram da se naprezem. Problem imam veci duze vreme i plasim se da idem kod doktora, radio sam nalaz mokrace i nista nije bilo negativno.

    Odgovoreno: 13. 07. 2021.
    • Postovani, bez obzira na normalan nalaz mikrace savetujem Vam obavezan pregled kod urologa ili nefrologa. Nema razloga da se plasite pregleda jer ce vec ultrazvucni pregled, koji je potpuno bezbolan, pomoci u postavljanju dijagnoze. Vazno je na vreme razjasniti uzrok Vasih tegoba i primeniti odgovarajucu terapiju kako bi se izbegla progresija eventualne bolesti i ostecenje funkcije bubrega. Srdacan pozdrav