Postovani imam vise simptoma.Da vas pitam dali su povezani i dali moram na pregled i sta ih povezuje:Hronican umor,jutarnji neizdrziv bol koji me budi svako jutro,oticanje nogu i ruku pogotovo ujutro,pre tri dana oteklo lice to jest ispod brade i osip po kozi.Jutros nakon budjenja bubnjanje u usima.Inace imam 47 godina operisala diskus herniju pre cetri godine i dalje imam bolove ali ostale bolesti nemam niti sam imala neke simptome do pre izvesnog vremena.Hvala unapred na odgovoru.

    Odgovoreno: 27. 06. 2021.
    • Postovana, simptomi koje imate uz pojavu otoka i osipa po kozi jesu razlig za obavezan pregled lekara (pozeljno interniste) i laboratorijske analize krvi i mokrace (sedimentacija, krvna slika sa formulom, CRP, gvozdje, glikemija, kreatinin, albumin, natrijum, kalijum, transaminaze, bilrubin, lipidni status, TSH, fT4 i urin). Srdacan pozdrav