Поштовани,имам један бубрег,други је одстрањен пре 29 година због гнојне упале,до сада нисам имала никалвих проблема,данас сам вадила крв и уреа је 9,2 креатинин је у реду,урин у реду,остале претраге крви исто у реду! Интересује ме да ли је то хитно пошто имам заказано код доктора 01.07.22.Истог дана имам и ултразвук!Да ли да се одмах обратим лекару или дс сачекам заказани термин!?

    Odgovoreno: 23. 06. 2021.

Komentari na pitanje: #184710

    • Јадранка Вишњић 23. 06. 2021.

      Поштовани Докторе,најискреније се захваљујем на брзом одговору!Срдачан поздрав!