Supruga ima hroničnu bubrežni slabost.Ima parenhimsku cistu,kamen,u levom bubregu.Desni bubreg je umanjen.Ima upalu infekciju.Kreatin i ureja visoki hemoglobin nizak.Ima li leka.

    Odgovoreno: 08. 06. 2021.
    • Postovana, postoji naravno lecenje za hronicnu bubreznu slabost primenom lekova i dijetetskog rezima ciji je cilj usporavanje dalje progresije bubrezne slabosti. Nazalost bolest najcesce ima progresivan tok i na kraju zahteva primenu lecenja dijalizo  m ili transplantacijom bubrega. Srdacan pozdrav