Moji prijatelji iz Skoplja imaju preporuku za vas. Radi se laparoskopskom vadjenju veceg kamena iz bubrega visoke cvrstoce. Molim za misljenje.

    Odgovoreno: 09. 02. 2021.
    • Postovani, ja sam nefrolog a to je u nadlenoznosti urologa. U poliklinici InterTim moze se obaviti samo pregled urologa koji procenjuju koja je intervencija moguca  (Prof. Aleksic, dr Jovanovic, dr Maric - VMA) a sama intervencija ako se indikuje obavlja se u bolnickim uslovima. Srdacan pozdrav