Postovani, moj sin koji ima 21 godinu, zali se na tupi bol, pritisak u predelu bubrega, posebno kada sedi ili stoji.Prethodne nedelje je imao ucestalo mokrenje i pio urobitrat caj. Nalazi krvi su mu svi u granicama referentnih vrednosti, a u urinu ima prisustvo ketona, malo bakterija, skvamoznih epitelnih celija. Uradjen mu je internisticki ultrazvuk, gde nista posebno nije dijagnostifikovano izuzev peska.Bol mu se danas intenzivirao.Mozete li da mi kazete da li takav bol moze od prisustva peska, i koje analize i kom specijalisti da se obratimo.Hvala puno unapred

    Odgovoreno: 08. 02. 2021.

Komentari na pitanje: #177668

    • Sladjana Kunčak 08. 02. 2021.

      Hvala Vam puno na odgovoru.Javicemo se za pregled.Srdacan pozdrav