Danas mi je vidjen na UZ stomaka kamen u lijevom bubregu 5 mm.Imao sam krv u mokraci unazad 3 do 4 dana ali sad bolovi nesnosljivi.Popio Buscopan tabletu i nista i dalje bolovi ,povrati sam i preznojio.Pijem i Pancef treci dan.Da li jos nesto savjetujete?

    Odgovoreno: 27. 01. 2021.
    • Postovani, svakako treba da se javite na pregled kod urologa. Ukoliko je kamen u bubregu on ne bi trebao da uzrokuje takve bolove - bolovi i krv u mokraci se javljaju kada kamen udje u mokracovod. Dakle, obzirom na simptome koje imate i intezitet bolova te prisustvo krvi u mokraci savetujem obavezan pregled urologa ili nefrologa. Srdacan pozdrav