Postovani. Muzu je otkriven glomerulonefritis drugog stepena. Pritom prima vec 2 godine endoksan kroz venu.. Primao je 6 meseci po jedan lek, sad prima na 3 meseca po jedan.. Savetuje se da ne pravimo decu jos neko vreme, jer ce primiti jos jednu u martu.. Pa me zanima vase misljenje? Koliko dugo to moze ostati u njegovom organizmu? I sta vi savetujete? Hvala punoo na odvojenom vremenu i odgovoru.

    Odgovoreno: 25. 12. 2020.
    • Postovana, ukoliko nije uradjena krioprezervacija sperme pre zapocinjanja terapije Endoksanom, onda je jedini nacin pracenje plodnosti povremeno ispitivanje kvaliteta sperme (spermogram). Obicno se ne savetuje trudnoce tokom prvih sest meseci posle okoncanja terapije sa Endoksanom. Za to vreme treba pratiti spermogram uz konsultaciju urologa. Srdacan pozdrav