Poštovani, Pre 10 dana sam otkrila da imam e-coli dr.mi je prepisala cefalexin od koga mi je prestalo peckanje ali bol u bubrezima koji se širio preko struka na stomak je bio nepodnošljiv. Na ultra zvuku mi je otkriven pesak u oba bubrega promenjena terapija sad pijem antibiotik Foresta međutim non stop imam visoku temperaturu do 39 i preko, naročito izraženo noću. Sada me ništa ne boli samo sam stalno pod tem.koja se kako ide noć pojačava. Da li je to normalno? poslala sam Vam rezultate kad sam završila cefalexin (sedimentacija je bila 80 sada 61) CRP 8.65 i od jutros posle terapije od 3 dana novim antibiotikom Foresta. Jako me brine temperatura

    Odgovoreno: 11. 08. 2020.

Komentari na pitanje: #171751

    • Biljana Mićić 11. 08. 2020.

      Već sam Vam pisala na žalost previsoka temperarura i pored Fortece je ustvari bio kovid