Prilikom mokrenja javilo mi se peckanje i neprijatan osećaj misleći da je mala prehlada pila sa Cystone biljni preparat za urinarne probleme. Nakon par dana krenuo je bol u bubrezima i koji se preko struka širi na stomak koji postaje otečen. Taj bol je bio prisutan samo noću međutim sad je i preko dana i jedva se krećem. Uradila sam urinokulturu i imam ešerihiju 100000 cfu/ml. Dr. Mi je prepisala Cefalexin 2kom na 12h. Ovo sam popila 3x do sad bol u bubrezima i stomaku je i dalje prisutan pa me zanima da li je potrebno da uradim ultra zvuk bubrega bojim se nekog većeg problema. I da li će ovaj bol proći kad počnu antibioticima da deluju. Da li je pogrešno što pijem advil protiv bolova on je na bazi ibuprofena al samo tako mogu da funkcioniše. Napominjem da nisam pod nekom hronično terapijom relativno sam zdrava i imam 54 god. Moj najveći problem je slab imunitet i pored svega zdravog što preduzimam. Najlepše Hvala

    Odgovoreno: 11. 08. 2020.

Komentari na pitanje: #171562

    • Biljana Mićić 11. 08. 2020.

      Na žalost problem je bio veći sve se pretvorilo u strašnu temperaturu do 39/ 5 danima i noćima. I nakon testiranja na kovid ispostavilo se da sam pozitivna. Sad je mnogo ružnog već iza mene ali prošla sam kroz pakao. Pozdrav i hvala na odgovoru