Imam jake bolove u bubrezima. Bol je jako tup, a ponekad i kao probod i imam bolove u nogama.
    Šta da radim da bi me to prestalo i na šta ovo ukazuje?
    Unapred zahvalna

    Odgovoreno: 18. 11. 2008.
    • Nije sigurno da je u pitanju bol porekla iz bubrega. Niste opisali da li je samo sa jedne ili obe strane. Ako se širi u nogu, onda je verovatnije da je u pitanju lumboišialgija. Ako imate problem da savijete trup prema napred dok stojite, a da pri tome ne savijate noge u kolenima onda takva sumnja još više dobija na značaju.