Decak 13 godina, zadnjih godinu dana oseca tegobe na srcu. Lupanje i nepravilan rad. Ekg je pokazao prevremeni impuls a UZ pokazao mrrzastu formaciju na desnoj pretkomori... cekamo termin zaholter i test opterecenja da se odradi, uradili smo lipodni status( majka ima problem i sa stitnom srcem....) lipidi su dobri. Gvozdje je smanjeno( malo vise od 5) i ft3 je povecan na 8, 27. Tsh i ft4 su u normali... da li umanjeno gvozdje moze da pravi ovakve probleme sa srcem i sta znaci uvecan ft3. Hvala na odgovoru.

    Odgovoreno: 04. 09. 2020.

Komentari na pitanje: #172704

    • Ivana Mihailovic 05. 09. 2020.

      Hvala najlepse na odgovoru. Holter je uradjen, molim za vase misljenje.