Pozdrav Postovani doktore,

    Imam 46 godina i zadnjih dana pritisak mi je 140/90. Inace sam do skoro imala nizak pritisak (100/70). Od rodjenja sina koji sada puni 5 godina (i tokom trudnoce) sam pocela i nastavila imati problema sa stitnjacom (povisen TSH) i od tada do dansa uzimam redovnu terapiju (Letrox 25mg) preipsanu od endokrinologa. Ono sto me sada zanima jeste koje analize bi trebalo uraditi pre odlaska kod kardiologa. Zaboravila sam spomenuti da mi je katkada pritisak 120/100. ALi veoma retko.

    Inace mi otac boluje od visokog pritiska i od zadebljanja srcanog misica. A i baba sa majcine strane je oduvek imala visoki pritisak.

    Hvala unapred na vasem vremenu