Poštovanje,pre dve večeri mi se desilo nešto jako čudno..Inače imam 29 godina,i slabo odmaram..Dok sam obavljala kućni posao odjednom mi je iz želuca došlo teško osetila sam nemir i da mi je teško,otrčala sam do kupatila da se umijem,lice mi je bilo crveno kao paprika..celo..Počela sam da se tresem valjda od straha..izmjerila pritisak bio je visok..oko 150-90,onda sam popila bromazepam i limunadu i sve se stabilizovalo.Od tada stalno brinem

    Odgovoreno: 02. 01. 2020.
    • Tegobe koje navodite su posledica skoka krvoga pritiska.Zbog godina zivota sve se brzo  smirilo i nije bilo posledica,ali mora da imate u protodici da neko ima povisen krvni pritisak. Treba sto pre pregled kardiologa i eventualna neka terapija bez obzira sto ste u mladjim godinama kada pritisak povisen nije karakteristican za zene.

      Mr sci med dr Slobodan Gajic