Postovani javljam se sa Kosova u NADI da cete mi izaci u sustret. Veç 10 godina imam ubrzan rad srce a upravo dnas mi se desilo previsoki otkucaji srce, blago gusenje I drhtanje ruku. MOLIM VAS IZADJITE MI U SUSRET JER OVDE NEMAMO LEKARE

    Odgovoreno: 18. 12. 2019.
    • Da bi resili problem mora da uradite kardioloski pregled sa EKG ultrazvuk srca i hormone stitne zlezde kao i kompletnu krvnu sliku sa gvozdjem.Za pocetak mozete uzeti u apoteci Propranolol tabl 40 mg 2 puta po pola tablete.

      Ali sto pre u labaratoriju pa na pregled.

      Mr sci med dr Slobodan Gajic