Postovani(a) Imam ugradjenih 8 stentova pre dva meseca sam jos jedan ugradio ali i dalje se lose osecam stalno osecam umor bol u grudima probadanje da li mozete da mi kazete zbog cega je tako i sta dalje moze da se uradi da mi se stanje poboljsa sta je najbolje resenje mladji sam covek al ovo je prosto nepodnosljivo postalo

    Odgovoreno: 29. 12. 2019.
    • Osma stentova je mnogo. Ugradnja stenta bez dobre medikamente terapije ne resava problem. Dakle prvo dabar kardioloski pregled sa EKG eho srca i dobra terapija,ako posle toga imate tegoba onda ste kandidat za revaskularisaciju miokarda odnosno za ugradnju by passova.

      Mr sci med dr SlobodanGajic