Već 4-5 dana imam pritisak oko 150 sa 90, puls oko 70. Nemam nikakvih tegoba imam 30 godina, Pre 3 meseca sam merio i imao sam normalan oko 125 sa 80, puls 60. Predpostavljam da je hipertenzija u pitanju zbog svakodnevnih situacija na poslu... Molim Vas za savet i da li postoji prirodan nacin da se regulise pritisak.

    Odgovoreno: 09. 12. 2019.
    • Pritisak koji navodite je povisen i terba obaviti pregled sa EKG i eventualno Eho srca i lab analize urea, kreatini,K,i mokracnu kiselinu i onda videti sta dalje. Inace Vi mozete za pocetak uze Valerijane kapi za smirenje ali nemojte dugo odlagati jer povisen krvni pritisak je veoma opsana stvar koja moze dati katastrofalne posledice.

      Mr sci med dr Slobodan Gajic