1. Ubrzan rad srca nakon obroka i naglog ustajanja

    Pitanje broj: #142472

    Da li je normalno da srce ubrza nakon obroka, nakon naglog ustajanja. U kojim je još slučajevima ubrzan rad srca normalan?

    Odgovoreno: 04. 12. 2015.

Komentari na pitanje: #142472

    • Mila acimovic 12. 08. 2021.

      Imam 40 godina,nemam zdravstvenih problema ali sam primetila da cim ujutru ustanem jako mi lupa srce kao da sam trcala.Imam i kratak dah ne traje dugo mozda nekih 15 min.Da li treba da ppvedem racuna i da idem kod kardiologa?Hvala unapred na odgovoru

    • Prehladjena sam imala sam i temperaturu . Vise nemam sada samo nos mi je zapusen vec dva dana mi je puls 100 . Varira vec dva dana hoce i117 da bude dali ima razloga za brigu?