Postovani, imam pmz prvog do drugog stepena mr i ponekad mi se desava da otezano disem, imam aritmije, palpitacije i ubrzan rad, ali se desava samo "ponekad" i situacije kada je sve sasvim normalno, bez aritmije, tahikardije i ostalog. Hvala

    Odgovoreno: 26. 03. 2016.

Komentari na pitanje: #145480

    • Poštovani, imam 30 godina i pre mesec dana sam bila prehladjena uz temperaturu. Prehlada je prestala ali se i dalje osećam malaksalo imam blage nesvestice i ponekad temperaturu. Pritisak mi često varira, uradila sam sve analize, krvna slika je dobra. Isla sam kd kardiologa, imam ožiljak na srčanoj kesi, čekam rezultat za koksaki virus. Šta vi mislite da bi moglo biti? Hvala