Postovani mozete li mi malo pojasniti moju dijagnozu. . Unapred zahvalan. . Dg. Hipertensio art. Cardiomyopathia dilatativa nyha ll

    Odgovoreno: 08. 02. 2016.
    • Poštovani,
      Bolujete od hipertenzije, a vaše srce je dilatirano, tj veće nego što je uobičajeno i sa blago smanjenom funkcijom, a klinički to znači da se zamarate pri umerenim naporima (class ii slight limitation of physical activity. Comfortable at rest, but ordinary physical activity results in fatigue, palpitation, or dyspnea) .
      dr milan mijailović