Poštovani, dobila sam rezultate sa torlaka vezane za koksaki virus, možete li mi pomoći u tumačenju i savetima? Cb1 <1: 16 cb2 <1: 16 cb3 1: 128 cb4 1: 64 cb5 <1: 16 hvala unapred

    Odgovoreno: 24. 12. 2015.

Komentari na pitanje: #143006

    • Poštovani, u pitanju je prva vrednosti. Napominjem da imam sve simptome koksaki virusa, temperaturu svakodnevno do 37 sa 5, umor, malaksalost, tahikardiju učestalu. Zbog svega je posumnjano na koksaki virus i zatim su učinjene analize.

    • To su prvi rezultati, imala sam sve simptome zbog toga je uradjena analiza. Vec dugo imam temperaturu i ostale simptome, na izvestaju pise da je u pitanju koksaki b tipa.